سخن رهبری درباره معاونت علمی
جهش تولید
امروز : شنبه 16 اسفند 1399
  • 99/11/05 - 07:54
  • 167
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نوپاهای همگرا حمایت می‌شوند تا بازار محصولات خود را توسعه دهند

پنجمین فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا منتشر شد تا تولید محصولات فناورانه در این حوزه شتاب گیرد.

مرکز فناوری‌های همگرا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری این فراخوان را منتشر کرده است و علاقمندان از از  بهمن ماه تا 15 اسفندماه سال جاری برای ارسال طرح‌های خود فرصت دارند.

این اقدام فرصتی برای کسب و کارهای نوپا در این حوزه ایجاد کرده است تا محصول خود را توسعه دهند. همچنین برگزیدگان این فراخوان با شرکت در دوره‌های آموزشی می‌توانند پس از نگارش مدل کسب و کار خود با سرمایه گذاران و مشتریان بالقوه آشنا شوند.

در این فراخوان نیازهای طرح‌های برگزیده شناسایی می شود و متناسب با ان خدمات و حمایت های لازم در اختیار تیم ها قرار می گیرد. همچنین اکثر تیم‌ها در ابتدای کار خود در دوره آموزشی اعتبارسنجی محصول (پیش‌شتابدهی) شرکت می‌کنند.

در کنار موارد بالا، نوپا به ارتقا فنی و بازاری محصول شما کمک می‌کند و دریافت مجوزها و استانداردهای مربوطه را برای شما تسهیل می‌کند. هویت‌بخشی به محصول  و شرکت شما از دیگر رسالت‌های نوپاهای فناوری‌های همگرا است که برای استارت‌آپ‌ها نیازی خطیر به شمار می‌رود.

تنها طرح‌هایی مورد پذیرش قرار خواهد گرفت که اولا در حوزه فناوری‌های همگرا و انبیک قرار بگیرند. ثانیا نمونه اولیه آماده در دست داشته باشند.

گزارش از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

پایان پیام

  • گروه خبری : اخبار,اسلایدر,انبیک,برگزیده ها
  • کد خبر : 72311

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت