جهش تولید
امروز : سه شنبه ٢٤ تير ١٣٩٩

اخبار > بیش از 1600 ایده فناورانه در هفتمین نمایشگاه «ربع رشیدی» حضور یافتند

صفحه اصلی > اخبار > معاونت نوآوری و تجاری سازی فناوری 


چاپ
با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری:

بیش از 1600 ایده فناورانه در هفتمین نمایشگاه «ربع رشیدی» حضور یافتند

برای توسعه هر چه بیشتر زیست بوم دانش بنیان در اقصی نقاط کشور، هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری «ربع رشیدی» با حمایت معاونت علمی و فناری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی در شهر تبریز برگزار می شود.

 

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، حمایت از فروش محصولات دانش بنیان و معرفی ایده های فناورانه نیازمند برگزاری رویدادهای سالانه ای است. در این گرد همآیی های برگزار شده در نقاط مختلف کشور، شرکت های دانش بنیان، جوانان و مبتکرین خلاق می توانند نیازها و تولیدات خود را به اشتراک بگذارند و با مشتریان بالقوه طرحها و تولیدات فناورانه خود ارتباط برقرار می کنند.

هفتمین نمایشگاه فناوری و نوآوری ربع رشیدی (9RINOTEX201 ) از جمله این رویدادها است که با حمایت نهادهای دولتی مختلف از جمله معاونت علمی و فناوری ریاست جهوری در شهر زیبا و صنعتی تبریز برگزار خواهد شد.

 ارسال بیش از 1600 ایده و طرح فناورانه و افزایش حضور فناوران و نمایندگان مراکز علمی و تحقیقاتی ملی از استان های دیگر از جمله نقاط قوت این رویداد محسوب می شود. همچنین هر ساله بر تعداد شرکت کنندگان بین الملی این رویداد افزوده می شود.

امسال نیز هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی در چهار بخش ایده های فناورانه، توسعه و تجاری سازی فناوری، فروش محصولات دانش بنیان و نیازمندی های فناورانه در تاریخ 13 الی 17 آبان ماه در تبریز برگزار خواهد شد.

ستاد فرهنگ سازی اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی بر روی کمک به تجاری سازی فناوری، بستر سازی برای تکمیل چرخه علم تا فناوری و فناوری تا کسب کار تاکید ویژه ای دارد، به همین جهت شناسایی و معرفی ایده ها و طرحهای نوآورانه و اختراعات فناورانه و ایده های دانش محور در رویدادهای اینچنینی را در دسوتر کار خود قرار داده است.

 معرفی نیازهای فناورانه دستگاهها، نهادها و بنگاه های خدماتی و تولیدی و جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی نیز از جمله اهداف نمایشگاه ربع رشیدی محسوب می شود.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه زون ها و بخش های تخصصی برگزار می شود که حوزه های مختلفی مانند انرژی، نساجی، منابع آب، مهندسی پزشکی، کشاورزی، نانو، الکترونیک، میکرو الکترونیک،.... را در بر می گیرد. شرکت های حاضر در این رخداد تا 70 درصد از یارانه شرکت در نمایشگاه بهره مند خواهند شد.

پایان پیام/ 33

 

 


شخصی سازی

انتخاب رنگ

اندازه فونت